ליווי סטארטאפים

יוזמה מתמחה בסטארטאפים בשלבים מוקדמים (early stage) מתחומי ה-ICT (סייבר, מובייל וכיו"ב). צוות היועצים של הפירמה מביא עימו עשרות שנות ניסיון בתעשיית ההיי-טק בפן העסקי-אסטרטגי והטכנולוגי, מערך קשרים עשיר והבנה מעמיקה של מרכיבים עסקיים מורכבים. מרכיבים אלו הינם בעלי משמעות רבה בתהליכי גיבוש הרעיון והאסטרטגיה העסקית כהכנה להשגת המימון ממקורות שונים (תכניות המדען הראשי, אנג'לים, קרנות הון סיכון ועוד). 

הפירמה מלווה בין היתר יזמים בפניה לתכניות המדען הראשי וביניהן תכנית תנופה. 

פניה למשקיעים ותכניות תמיכה

פניה למשקיעים אמורה להתבצע בצורה מקצועית, ממוקדת וחכמה תוך הבנת מכלול רחב של מרכיבים ועקרונות פעולה. הפירמה מסייעת בתכנון הפניה למשקיעים ובכלל זה מיפוי משקיעים, הכנה למפגשים, בניית מצגת המשקיעים והכנת היזם למפגשים עם המשקיע. 

כתיבת תכנית עסקית 

התכנית העסקית היה מסמך בעל חשיבות מכרעת ליזם בתהליך ניתוח הסביבה העסקית, גיבוש האסטרטגיות העסקיות ואבני הדרך של הפרויקט והצגתם גם ברמה הפיננסית. על בסיס מסמך זה נבנת מצגת המשקיעים ותקציר המנהלים, שני מסמכים בעלי חשיבות רבה בתהליכי העבודה של היזמים בשלב גיוס המימון

בחינה וגיבוש הרעיון העסקי

רעיון למיזם טכנולוגי הינה התחלה טובה ומלאת הזדמנויות אך מהווה רק בסיס לתהליך מורכב בדרך להשגת מימון. רגע לפני שאתם מחליטים להשקיע משאבים רבים בקידום הפרויקט, צוות היועצים שלנו יסייע בידיכם להבין את המשמעויות השונות של הרעיון המוצע, למפות הזדמנויות ואיומים ולהבין את השלבים שיהיה עליכם לעבור. 

מחקרי שוק

תהליך קידום רעיון טכנולוגי מתחיל במחקר שוק שמאפשר גיבוש אסטרטגיה עסקית. תהליך זה הינו בעל חשיבות רבה ומאפשר להמנע מהשקעת משאבים על שינויי כיוון (Pivot) עקב הנחות שגויות.

ניסיונם הרב של היועצים מאפשר חשיפה משמעותית לשוק בו פועלים היזמים. הדבר מהווה כלי משמעותי בניתוח צרכי המידע לקידום המיזם ומאפשר חשיפה למעגל קשרים רחב המאפשר תהליך מחקר שוק יעיל, פשוט ומקיף יותר.

גיבוש אסטרטגיה עסקית

האסטרטגיה העסקית הינה מרכיב בעל חשיבות רבה להעלאת סיכויי הצלחת המיזם. אסטרטגיה נוגעת במרכיבים כדוגמת אסטרטגיית חדירה, הצעת הערך, מודל עסקי, תכנית המחקר והפיתוח, פיננסים ועוד. כחלק מתהליך גיבוש האסטרטגיה יש להתחשב בשוק, צוות, תזמון, התקדמות המיזם, רגולציות ועוד. כל אלו, מהווים רק חלק מכלל מרכיבי הסיכון והאי הוודאות שעימם על הסטארטאפ להתמודד. פירמת היעוץ יוזמה נוגעת במרכיבים אלו ומסייעת בגיבוש אסטרטגיה עסקית המאפשרת לסטארטאפ למקד את פעילותו תוך ניצול מייטבי של המשאבים המוגבלים הזמינים לו.  

צרו קשר ונפגש כבר השבוע לקידום המיזם שלכם

Address

Advanced Technologies Park (ATP)

Beer-Sheva, Israel

Tel Aviv, Israel

Contact

+972-54-698-0353

  • LinkedIn
  • Facebook Social Icon
  • Blogger Social Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now